16 Eylül 2016

Migros Bozuk Cihazın İadesini Kabul Etmiyor

LG G2 telefonum ekran titremesi arızası ile Antalya 5m Migros ile tekno eksper arasında üç kez gitti geldi. Servis telefonun arızasının olmadığını iddia etti. Migros yetkilileri telefon arızasını bizzat görüp tarafımızca kontrol edildi, yazdıkları halde telefon tamir edilmedi. Migros yetkilileri her servis fişinde 21 günlük süreyi yeniden başlatarak ücret iade talebimi yerine getirmedi.


11 aylık bir mağduriyetten sonra Tüketici Hakem Heyeti telefonun hem 21 iş gününde tamir edilmediğini, hem de halen ana kart arızası olduğunu rapor edip ücret iadesi kararı verdi. Hakem heyetinin kararından 45 gün geçtiği halde Migros ödeme yapmıyor. Telefonun faturasını yeterli görmüyor. İki yıl önceki kredi kartı silibini istiyor, orijinal kulaklığı istiyor. Ücreti ödememek için ayak sürümeye devam ediyor. Benim 11 aylık mağduriyetim görülmüyor. Bir özür beklerken engel çıkarılmaya devam ediliyor.

Hamza 506 Okunma

Cevaplar

  • Hamza'nın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    Yaklaşık bir yıllık mücadeleden sonra Migros ürünü geri aldi. Ücreti iade etti. Bu hızlı çözümlerinden dolayı teşekkür ediyorum

  • Hamza19 Eylül 2016

    Lütfen bu rutin cevaplarınızı bırakın çözüm üretin. Teknik servisinizi ve müşteriden yana olmayan müşteri hizmetlerinizi sorgulayın. 4441044 defalarca arandı defalarca çağrı oluşturuldu. 11 aydır çözüm üretilmedi.

  • Migros Temsilcisi16 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön