23 Ağustos
#12470533

Migros Bozuk Ciğer Sattı

21 ağustos'ta Göztepe Optimum Migros'tan 698 gram dana ciğeri aldık iki saat sonra pişirdim ama konusundan şüphelenip çocuklarıma yedirmeden ben tattım nasıl bir eksi tat olmaz böyle bir şey iyi ki yedirmeden bakmışım, bayat ciğer bozuk ciğer satılır mı? Migros'un buna ihtiyacı var mı hiç yakışmadı yılların markasına denetimi vardır dedik, mahalle kasabından alsak daha iyiydi yazıklar olsun.

Atila Atila 1.444 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Atila10 Eylül

  Halen arayan soran yok hizmet kalitesi dedikleri Bu olmamalıydı Tam bir hayat kırıklığı yaşattınız

 • Atila04 Eylül

  0532 251 37 73

 • Atila27 Ağustos

  0532 251 37 73 numaralı telefondan 2 eylülden sonra ulaşabilirsiniz

 • Migros Temsilcisi26 Ağustos

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

 • Migros Temsilcisi24 Ağustos

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler