12 Temmuz 2016

Migros Bayat Ürün ve Klişe Savunma!

Ortaköy Migros'tan aldığım mercimekli köfte ve yaprak sarma yenemeyecek derecede ağır kokuyordu. Paketi açar açmaz tadına bile bakamadan mercimekli köfteyi çöpe atmak zorunda kaldım. Yaprak sarmanın tadına baktığımdaysa aynı ekşi ve bozuk tadı aldım. Önce mağazayı, sonrasında müşteri hizmetlerini aradım.

Gıda ürünlerini nasıl sıkı bir denetimden geçmesi gerektiğini yakınen bilen biri olarak bu konuda kendilerine belirli sorular sordum fakat; gıda mühendislerinin ürünlere baktığını, gerekirse yine bakıp imha edeceklerini söylediler. 5 dakika sonra ise arayıp ürünlerinde hiçbir sorunu olmadığını, orada bulunan müşterilere ürünlerin tadına baktırdıklarını söylediler.

Kısacası Migros'a göre sorun onlarda değil, bizim ağzımızdaymış. Böyle bir işletmenin yaptığı dönüş akıl işi değil. İnsanlar 2 mercimekli köfte için sizi defalarca aramak durumunda kalıyorlarsa biraz düşünün lütfen. Çok zor değil.

Merve 216 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön