01 Kasım 2016 #6831747

Migros Bayat Et ve Süt!

30 Kasım 2016 tarihinde Aliağa Siteler Migros'tan aldığım dana ve kuzu karışık kıymayı eşim hazırlamak için 31 Kasım 2016'da dolaptan çıkardığında ceset gibi kokuyordu. Aynı gün 1 pakette tavuk eti aldım ve kasaya geldiğimde Migros'un kendi kasiyeri bu etin renginden hoşlanmadım ben demesi üzerine eti değiştirdim fakat o bile nafile eti kızarttıktan sonra yerken sanki küflenmiş sünger yiyorsunuz. İnsan sağlığıyla oynamak bu kadar kolay olsa gerek.

Özer 493 Okunma

Cevaplar

  • Özer02 Kasım 2016

    30 Kasım'da Aliağa Siteler Migros tan aldığım kıymanın bozuk çıkması üzerine bugün iade ettim ve bana yeniden kıyma verdi fakat o kıymada maalesef az önce ceset olarak morga kaldırıldı. Resmen para vererek kendimizi öldürüyoruz. Bu kadar terbiyesizlik olmaz ya rezalet! !

  • Migros Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

  • Özer01 Kasım 2016

    Daha önceleri de aldığımız sütlerin hep tarihi geçik olması Migros'un insan sağlığına verdiği önemi ortaya koyuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön