31 Ekim 2016 #6813103

Migros Alkollü İçecek Değişimi Yapılmadı!

Alınan alkollü içeceği eve gelince hemen başka marka ile değiştirmek istedik. Mağaza müdür yardımcısı böyle bir değişim olamayacağını ve bunun reyonda ve kasada müşteriyi bu konuda bilgilendiren yazılar olduğunu söyledi. Beraber baktığımızda ne reyonda ne de kasada böyle bir uyarı vardı. Bu noktada jet kasada olduğunu söyledi ve gösterdi. Mutlaka bir yerde yazıyor olmalıydı. Biz böyle bir bilgilendirme ile görmediğimizden değişir umuduyla boşuna gitmiş olduk. Müdür yardımcısı ''tanıdığınız bir Tekel'den değiştirebilirsiniz'' dedi. Biz zaten o güven duygusu duyduğumuz Tekel'den alışveriş edeceğiz.

Ozan 1.046 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi07 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön