14 Ekim 2016 #6683533

Migros 2 Gün İçinde Çözümlenecek Olan Konu 2 Haftadır Çözümlenmedi

Migros müşteri hattını ararsınız destek ister sorununuzu paylaşırsınız. Tüm kayıtlar alındı 2 gün içinde dönüş yapacağız derler. Bir gün sonra yine biri arar konu neydi der. Sil baştan bir daha anlatırsınız ve kayıt alındı dönüş sağlayacağız derler. 2 gün geçer sonuç için ararım, konu neydi derler. Şikayetiniz var sesli kayıt dinleniyor derler, oysaki şikayetim sesli kayıtla hiçbir ilgisi yok. Yeni baştan konuyu öğrenmeye anlamaya çalışırlar. 4-5-6 derken günler geçer.


Her gün ararım sonuç: yok yok... Üstelik her aradığımda konu neydi, ilgili birine iletelim derler. Yahu 2 haftada görüştüğüm 15 kişi konuyu hiç mi kayıt altına alıp çözüm bulmak için ilgili birime iletmedi. Bu ne sorumsuzluk, bu ne başı boşluk... Son olarak bugün aradım. Hanımefendi anlıyorum şikayetinizi şimdi ben iletiyorum ilgili birime demezmiii! Seviyesizlik diz boyu. Tebriklerimi iletiyorum. Koca bir alkış...

Pınar 214 Okunma

Cevaplar

  • Pınar19 Ekim 2016

    Çözüm süreci bir ay dır bitmiyor... 50 TL'de olsa tüketici haklarına başvuracağım.

  • Migros Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön