23 Eylül 2013 #2025191

Migros 15 TL İndirimimi Uygulamıyor!

Migros Sanal Market'te ödeme sayfasında karşıma ödememi BKM Express ile yaparsam anında 15 TL indirim alacağımı belirten bir buton çıktı. Bu ödeme yöntemini seçerek BKM Express sayfasından ödeme yaptım. Ödeme tamamlandığında indirimin tutara yansıtılmamış olduğunu gördüm.


Müşteri hizmetleri daha önce bu kampanyadan yararlandığımı, sadece bir kez yararlanabileceğimi söyledi. Benim karşıma çıkartılan "BKM Express ile ödemede 100 TL üzerine anında 15 TL indirim" ibaresinde kesinlikle böyle bir uyarıya yer verilmemişti. Bu Migros'un her zaman yaptığı usulsüz kampanyalardan biridir. Eğer kampanyaya dair uyarıları kampanya seçeneğinde belirtmiyorlarsa uygulamak zorunda olduklarını anlamaları gerek.

Hayal 105 Okunma

Cevaplar

  • Hayal27 Eylül 2013

    Migros firması şikayetimi değerlendirmiş veya çözümlemiş değil, buraya boş kalmasın diye bir cevap yazmışlar, beni de aradılar ve aramızda çözüme yönelik veya açıklayıcı olmayan, anlamsız bir konuşma geçti. Aramış olmak için aradıkları belliydi. Şikayetim güncel ve geçerlidir.

  • Migros Temsilcisi23 Eylül 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön