23 Ağustos 2019
#12481226

Çocuk Düşmanı Migros Kasiyeri

18/08/2019 tarihinde yalı Mahallesi Side bulvarında no.:57 da bulunan Migros'ta kasada ödeme yaparken 2 yaşındaki oğlumun ağlamasından rahatsız olan B*** isimli kasiyer tarafından sözlü taciz edildi. Kafası şişmiş böyle şey olmazmış diye 2 yaşındaki çocuktan rahatsız oldu. Biz Migros'ta çocukların yasak olduğunu bilmiyorduk. Diğer gün hem benim hem eşimin B*** isimli müdürle konuşup durumu anlatmamıza rağmen müdür hanım elemanım yapmamış diyerek geçiştirdi. Bu çocuk düşmanlarının Migros'ta çalışmasını istemiyoruz elimizden geldiği kadar bu işin peşini bırakmayacağız. Şikayetinin var

Ozan Ozan 1.015 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ozan01 Eylül 2019

    Şu ana kadar herhangi bir gelişme yok sadece arayıp ilgilenecek lerini söylediler ama terbiyesiz kasiyer hiçbir şey olmamış gibi orada çalışmaya devam ediyor ve kasaya her geldiğimizde bizimle uğraşmaya devam ediyor.

  • Migros Temsilcisi23 Ağustos 2019

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler