10 Haziran 2018
Yorum Yap
#10543456

Coca-Cola Migros Kampanya Sorunu!

Coca-Cola firmasının yapmış olduğu kampanya kendin çal kendin oyna yönünde. Ekteki kapak 2.5 Litre Cola kapağı. Bu kapağın 1 Lt. Karşılığını ürünü aldığım Gaziantep Atatürk Bulvarında bulunan C***ile yine ürünü aldığım Migros market tarafından alamamaktayım. C** kasasını dondurduğunu beyan ediyor çok komik bir şekilde. Sadece Fanta alımında donmuyormuş kasası. Migros Jet'de müdürlüklerinin böyle kampanyaları küçük esnaf için yapıldığını bildiriyor. Ne yani ben ürünü almadığım küçük esnaf dedikleri bakkallarımıza mı gideyim şimdi?

Erkan Erkan 506 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı11 Haziran 2018

    Migros un soruna hızlı dönüşü için teşekkür ederim. Migros Jet mağazasının yaptığı hatayı Sankopark mmm Migros hemen çözüme kavuşturmuştur. Teşekkürler Migros

  • Migros Temsilcisi11 Haziran 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler