Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Adı Migros Ama Yapılan İş Amatörce Ve Asla Tercih Etmem

Umut
17 Nisan 15:23
1.754

Bizim annemiz engelli kanser hastası olduğu için internetten alışveriş yapması için para gönderiyoruz ancak; sizin gibi firmaya güvenimiz sarsıldı ve bundan sonra sizden asla ürün almayacağız. Neden? Birincisi kaçtır eksik ürün ile siparişlerimiz geliyor, ikincisi eksik olan ürünün parasını iade etmiyorsunuz etseniz de eksik ediyorsunuz? Hayırdır çalışanlarınızı maaş vermeden çalıştırıyorsunuz sanırım! Yapılan eksiklikler, yanlışlıklar ve problemler ancak bu şekilde yapılır. Sana yağ eksik çıkıyor 0,25 kuruş iade yapıyorsunuz! Bu fiyattan verecekseniz ben 1 kamyon alayım. Siz milletin aklı ile dalgamı geçiyorsunuz! Kardeşim inizi neden düzgün yapmıyorsunuz? Biz hayatı kolaylaştırmak için internetten sipariş veriyorken böyle amatörce sorunlar nedeniyle sorun ve sıkıntı bitmiyor! İşimizi gücümüzü bıraktık eksik ürün olsun eksik iade olsun onlarla uğraşıyoruz. Zor geliyorsa yapmayın bu işi, hem bizi de mağdur etmeyin eğer yapacaksanız adam gibi yapın! Sizin gibi firmaya yakıştıramadım hadi 1 olur anlarsın 3-4 defa olması artık bıkkınlık getirdi. Bizim göndermediğimiz ürünün iadesini yapın ve bundan sonra Migros mu! Asla...

Adı Migros Ama Yapılan İş Amatörce Ve Asla Tercih Etmem
Adı Migros Ama Yapılan İş Amatörce Ve Asla Tercih Etmem
17 Nisan 17:01 (Şikayetten 1 saat sonra)
Umut
17 Nisan 17:04

Size ulaşamıyoruz ki! Ulaşabilsek buradan yazmazdık? Paranla rezil olmak böyle bir şey işte! Hem işlerini düzgün yapmıyorlar hem de orayı ara burayı ara! Bundan sonra kapımdan içeri Migros poşeti bile sokmam. Sizin amatörce ve bu kadar ilgisiz bir firmaya bir kuruş kazandıracak ve boş zaman harcayacak değersiz vaktim yok. Migros eşittir pişmanlıktır!

Umut
17 Nisan 23:08

Siz nasıl iş yapıyorsunuz? Var ya sizden alışveriş yaptığımıza bin pişman ettiniz! Telefonda aradınız özür dilediniz göndermediğiniz margarinin parasını göndereceğiniz dediniz yine 0,25 kuruş iade etmişsiniz. Gerçekten anlamıyor musunuz? Ya da anlamak mı istemiyorsunuz? Bize göndermediğiniz poşetin değil margarinin ücretini iade edilmesi gerekli. Bir hata bu kadar fazla yapmayı nasıl beceriyorsunuz Sn. Migros CEO'su / Genel Müdürü /cfo/ coo iki basamaklı rakamı iade edemeyen çalışanları çok mu arıyorsunuz? Bun nedir ya? Ya da böyle sorun olan bir yeri denetleyen müdür amir şef yok mu? Biz neye bulaştık böyle! Bu nedir arkadaş! Migros değil sanki mahalle bakkalından alışveriş yaptım da böyle sorun yaşıyorum ki; mahalle bakkalında bile birkaç defa böyle hata olamaz.

Umut
19 Nisan 15:24

Sn. Migros, iki basamaklı rakamı bile iade edemeyen Migros paramızı ne zaman iade edeceksiniz? 22 TL margarini hem göndermiyorsunuz hem de sadece 0,25 poşet parası iade ediyorsunuz? Poşet iadesi yapın diyen oldu mu? Sn. Migros CEO'sunun bu yapılanları okumasını çok isterim. Sn. CEO koskoca Migros'ta haftalardır iade yapamıyorlar!

Migros İade Şikayetleri

Migros 2 Defa Yazmama Rağmen Eksik Siparişimi İade Etmedi

Batuhan
22 Mayıs 21:44
88

Migros Müşteri Hizmetlerinin Yıldırma Politikası

Gökhan
22 Mayıs 10:32
135

Migros Siparişi İptal Ediyor Veya Ürünün Ucuz Muadilini Gönderiyor

Yusuf
18 Mayıs 14:01
154
Migros Siparişi İptal Ediyor Veya Ürünün Ucuz Muadilini Gönderiyor
Migros Siparişi İptal Ediyor Veya Ürünün Ucuz Muadilini Gönderiyor
1

Migros İade Sürecinin Uzatılması Sonuca Varılmaması

Dilek
16 Mayıs 20:27
175
Tüm Migros İade Şikayetlerini Gör
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz