07 Ekim
#12742669

5m Migros ½m Olmuş

Star City AVM 'de bulunan ve tabelasında 5m Migros yazan şubenize alışveriş yapmaya geldim. Reyonda aradıklarımı bulamayınca görevliye sormak zorunda kaldım.
¹ "Cam şişe kaplarının üstünde kapakları yok? "
² "Üstü kendinden sıkıştırma kapaklı şişeler nerede? "
³ "Plastik küçük 'Huni' hangi rafta? " sorularıma;
¹ Danışmadan alabilirsiniz,
² Bu istediğinizden kalmadı,
³ 'Huni' ne ben bilmiyorum abi, cevaplarını aldım.


Danışmada ki bayan personel de buna yakın cevaplar verdi. 10-15 dakikamı ayırdığım bu deneyim sonucunda diğer alacaklarımdan vazgeçtim. 5m Migros olarak adlandırılan bu avm'deki şubeniz ½m Migros olarak benliğime yazıldı. Aradığımı bulamadığım bu şubenize tekrar gider miyim? Hayır? Belki 10.- TL harcayacak bir alışveriş olabilir.

Tevfik Tevfik 1.091 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tevfik10 Ekim

    Telefon ile arandım. Şikayetim bana zarar verecek bir konu değildi. Sadece her kim ve kurum veya kuruluş ne iş yapıyorsa düzgünce ve hakkıyla yapmalı. Müessese olmayı devam ettirmek bence önemli.

  • Migros Temsilcisi08 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler