06 Ağustos
#12392274

2.5 Lt Migros Sıvı Sabun Su Çıktı

Bir hafta kadar önce Uşak Merkez Şubenizden 5326212154 numaramı vererek alışveriş yaptım. Bu ürünü açtığım ve faturasını attığım için ve aynı üründen satın almak istedim ki açılmamış üründen şikayet oluşturmak istedim ama üründen depo dahil başka bulamadım. Türkiye'deki başka şubelerde satıldığından eminim. Şube çalışanları ile sohbet ettiğimde ürünü iade alacaklarını, ürünün renginin bu olmaması gerektiğini ama ürünün çok eski olduğunu söylediler.


Ben iade etmek için gelmediğimi, iade etmeyeceğimi para peşinde olmadığımı şubeden 15 günde bir düzenli alışveriş yaptığımı şikayet edeceğimi söyledim. Şubenin kamera kayıtlarından bu ürünün hangi raftan alındığını ve hangi kasadan geçtiğimi ürünün renginin kamera kayıtlarından izleyebilir beyanımın doğruluğunu teyit edebilirsiniz dedim. Saf yerine konulmak hiç hoşuma gitmedi, çünkü bu ürün Migros markası taşıyordu.

Nuri Nuri 4.735 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi06 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları