27 Eylül 2014

Migros Züccaciye Alışveriş Limitini Tamamlamama Rağmen İndirimli Ürün Alamadım.

Bundan iki gün önce 2M Migros'tan 109 TL tutarında züccaciye alışverişi gerçekleştirdim. Migroskopta yapılan kampanyaya istinaden 12.90 TL tutarında SANDISK 8GB FLASH DISK 3 TL tutarında olması gerekiyordu. Fakat ne hikmetse alışveriş yaptığım mağaza bir türlü o fiyata indirememiştir.

Müşteri hizmetlerini aradığımda şikayetimin geçerli olması için o ürünü 12.90 TL ödeyerek almam gerektiğini söylemiş olup aradaki farkı money kartıma iade edeceklerini söylemiştir. Ben züccaciye ürününü uygun gördüğüm için Migros'tan almayı tercih ettim. Diğer ürünleriniz pahalı olduğu için money kartıma gelecek tutar benim için hiçbir anlam ifade etmemektedir.

Salim 570 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön