09 Ağustos 2016

Migros Verilen Hizmetin Arkasında Durmuyor.

Migros mağazasında Domino's Pizza ilgili ortak yaptıkları kampanyaya 2 TL karşılığında satın aldım. Cazip pizzalardan istediğim bir tanesini 41,90 TL yerine ( İnternet sitesinde Domino's Pizza aynı pizzayı kampanya olmamasına rağmen 19,90 TL satmaktadır.) 14,90 TL'ye almayı sağlayan kuponu aldım. Kupon ile Domino's Pizza'ya gittiğimde kampanyanın sadece sosyal pizzada geçerli olduğu başka pizzalarda kullanamayacağım ve sadece tek sosyal pizzada kullanacağım söylendi.

Tüketici kanunu ve yanıltıcı reklamdan dolayı ticaret ve gümlük bakanlığı yönetmeliklerine aykırı bir durum söz konusudur. Migros firmasını defalarca aramama rağmen ve kampanyayı ben sattım, beni artık ilgilendirmez tavırlarıyla geri dönüş yaptılar. Müşterisine sattığı hizmetin kampanya koşullarını sağlamak Migros'un temel yükümlülüğüdür. Migros'un müşterisine sahip çıkacağını düşünmekteyim.

Dursun 202 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Dursun15 Ağustos 2016

    Şikayetlerinizi müşteri kandırmaya yönelik olarak veriyorsunuz. Kurumsal firma olarak adınızı başka firmalara kullandırıp değerinizi müşterilerinizin gözünde değersizleştirmeyin

  • Migros Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön