25 Temmuz 2013

Migros Ürün KVK'sız Çıktı!

Diyarbakır MM Migrostan Samsung S3 aldım. Ürünü satın alırken özellikle KVK güvencesinde olup olmadığını sordum satış temsilcisi bana ürünün KVK garantisinde olduğunu söyledi. Ürünü yazılım yüklemesi için teknik servise götürdüğümde servis bana ürünün KVK garantisinde olmadığını bildirdi.

Bu durumda ürün istediğim hizmet ağı garantisinde değildi ve satış temsilcisi beni yanlış bilgilendirmişti. Bu durumun sizin için bende güven ve itibar kaybına yol açtığını üzülerek bildirip ürün iadesini talep etmekteyim.

Talebim olumlu sonuç bulmadığı taktirde hakkımı yasal yollardan arayacağımdan şüpheniz olmasın. Ürünü alırken yanımda şahitleriminde olduğunu belirterek bana dönüş yapmanızı bekliyorum.

Cagla 95 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi29 Temmuz 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

  • Cagla 27 Temmuz 2013

    Belirttiğiniz telefon numarasından ve web sitenizden sizlere ulaşarak durumu izah etmiştim zaten o zamanda çözüm sürecimiz başlamıştır demiştiniz ancak başlanan herhangi bişey olduğunu göremiyorum dün mağaza müdürünüz beni arayarak beni yanlış yönlendiren personel hakkında bilgi aldı ve kapattı... Bahsettiğiniz çözüm süreci şuan bundan ibaret ve konuya çözüm odaklı değil sorun odaklı yaklaşıyorsunuz...Müşteriniz olarak mağdur edildim ve hala mağduriyetime yönelik herhangi bir işlem oluşturulmadı.Koskoca kurumsal firma ''Migros'' bu kadar basit bir iadeyi gerçekleştiremeyecekse diğer özel firmaların insanları mağdur etmesini çok görmemeliyiz sanırım... Konudan yaşadığım rahatsızlığı bir kez daha belirterek burdan tüm tüketicilere elektronik ürün alırken Migros'u tercih etmemelerini küçük dükkanlardan aynı ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceklerini bildirmek istiyorum çünkü mevcut ürünü sizden alacağıma herhangi bir esnaftan aysaydım 450tl daha az ödeyecektim.Size 450tl fazla vermemin nedeni ürünün kvk'lı olduğunu sanmamdı ama dediğim gibi ürün kvk güvencesinde çıkmadı ve ben sadece sanmakla yetinmişim... iyi çalışmalar

  • Migros Temsilcisi26 Temmuz 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön