Migros Teslim Edilmeyen Sipariş!

Suna S. |

Migros Sanal Marketten Cumartesi sabahı Annem için Ramazan Alışverişi yaptım ve 05.06.2016 pazar günü 12:30-14:30 saat aralığında teslim edilmesi seçeneğin işaretleyerek siparişimi onayladım. Ancak pazar günü 16:20'ye kadar teslim edilmeyen sipariş için çağrı merkezini arayarak annemin evden çıkmak durumunda olduğunu bildirerek geciken siparişin ertesi gün aynı saatlerde teslim edilmesini talep ettim ve talebim kabul edilerek onaylandı ancak 06.06.2016 günü saat 19:30 sipariş sorgulamak için 4441044 no.lu müşteri hizmetleri hattını tekrar aradığımda mağaza tarafından siparişimin iptal edildiğini öğrendim itirazımı kayda aldıklarını söylediler.

07.06.2016 günü tekrar aradım ve iki kez de yazılı olarak derdimi anlatmaya çalıştım. Sonuç olarak; Ne annem için kartımdaki son limitle 4 gün önce parasını ödeyerek satın aldığım mallar ne de ödediğim para iade edildi. Ne de bana dönüş yapıldı.

Etiketler :

Sanal Market İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suna S.
  08 Haziran
  19:29

  4441044 No.lu hattınızı yine aradım ama aldığım cevap şaka gibi tekrar siparişim oluşturulabilirmiş ancak tekrar ödeme yapmam şartıyla, daha önce ödemiş olduğum ve karşılığı tarafıma verilmeliş hizmetin bedeli de Cuma günü iade edilebilirmiş.
  migros gibi bir markanın daha çözüm odaklı olmasını bekliyordum. çünkü tamamen firmadan kaynaklı bir sorun var ortada ve çözüm üretmesi gereken müşteri temsilcileri sadece özür diliyor, sistem hatasından bahsediyor ama çözüm üretemiyor yazık...

 • 08 Haziran
  13:01

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır.

  Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Migros Ticaret A.Ş.