13 Temmuz 2017

Migros  Teslim Adresi Değişikliği!

Sanal marketten 08.07.2017 de bir sipariş oluşturduk, ancak Kayseri'ye gelmek durumunda kaldığımız için, teslim adresini değiştirmek istedik bu anlamda bize çözüm sağlanmadı. Kayseri için yeni sipariş oluşturulması istendi, ama Kayseri'de aldığımız ürünlerin fiyat farkı çıkmaktadır ve ben bu durumda mağdur olmaktayım. Ben Balıkesir’de de Migros müşterisiyim Kayseri’de de, neticede zincir bir market.

Kaldı ki Kayseri'de aldığım süpürge ve çaydanlığı stokta olmadığı için Trabzon'dan gönderimi sağlandı bana. Müşteri hizmetleri siparişi iptal etti, kurumsallığınıza güvenerek aldığım ve ödemesini online olarak yaptığım ürünleri Kayseri 5M mağazadan teslim almak istiyorum, konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Ahmet 1.250 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Temmuz 2017

    Migros bir ilerleme kaydetmedi, sorunum çözülmedi mağduriyetim devam ediyor, yani çözüm yok

  • Ahmet13 Temmuz 2017

    Bana çözüm falan sağlanmadı, sadece aradılar (onur bey) yapacak bir şey yok denildi, kurumsallık ya da büyüklük bir şey değiştirmiyor.

  • Migros Temsilcisi13 Temmuz 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön