31 Temmuz 2017

Migros 'tan Telefon Elektronik Eşya Mı Kesinlikle Almam Artık!

Migros'tan almış olduğum cep telefonun da (Mi4) ekran da renk bozulmaları, sararmalar, aşırı ısınma gibi çeşitli problemler başladı. Bunun sonucunda Migros dahilin de Garanti servisine ulaştırıldı. Garantiden alınan Cevap su ve yabancı madde teması var. Böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil. Kendi problemleri yaratarak garantisi olan telefondan ücret alarak müşterilerini mağdur etmeye çalışan bir teknik servis buna göz yuman bir Migros.

Telefonu satarken müşteri memnuniyeti garanti ve benzeri. Müşterinizi mağdur ederken teknik servisin bileceği iş. Garanti dahilinde 6 aylık olan telefonu için onarım ücreti 120 TL istiyor Ritzy Teknik Servis ekranı garanti dahilinde değiştireceklerini lakin 120 TL ödemezsen garanti dahilin değiştiremeyeceklerini. Olmayan su teması kullanıcı hatası yaratılarak mağdur ediliyorum. Migros'un dediği telefonu nasılsa sattık bize ne.

Yunus 4.282 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön