Migros Sipariş Veriyoruz Ama Gidip Alışveriş Yapmak Zorunda Kalıyoruz.

Esra Y. |

11.01.2015 pazar günü 18:00-19:00 arası teslimatı yapılacağı söylenen 265 TL tutarındaki alışveriş için mağazadan teslim al seçeneğini kullanmama rağmen gittiğim saatte ellerine siparişin yeni ulaştığını söylediler. Mağaza müdürü ve çalışan 20 dk beklersem hazırlanacaklarını söyleyip alışverişi tamamladılar. Aldığım ürün üst yüzeyinde görünür şekilde yırtık olduğu için tekrar gidip alışveriş yapmak durumunda kaldım.

Zaten eve teslim hizmeti oldukça kısıtlı. Bir de üzerine gidip alacağım ürünü bile hazırlayamıyorlar. Migros sanal market tam bir fiyasko. Bulaşmayın derim. Şunu da eklemek istiyorum bu yaşanan olaydan sonra tesadüfi bir şekilde hesabım bloke olmuş. Hizmette sınır tanımıyorlar.

Etiketler :

Sanal Market İşlemleri Eksik/Kusurlu Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  10:40

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.

 • Esra Y.
  11 Ocak
  20:15

  Siparişleri eve alıp geldiğimde ise aldığım tüm sebze meyve gurubunun çürük, bozuk olduğunu gördüm. Daha saçma bir alışveriş tecrübesi daha yaşamamıştım. Fişteki karşılığı olmayan fiyatları da anlayabilmiş değilim. Gerçekten hayretler içerisindeyim. Bizi mi ciddiye almıyorsunuz genel olarak marketçilik prensibiniz mi bu? Yarım yamalak, düzensiz, eksiklerle dolu. Artık Migros disiplinini kaybetti diye düşünüyorum. Alışveriş yapmadan bunları göz önünde bulundurmam gerekiyormuş anladım.