Sezer C. Teşekkür Mesajı

Mağaza müdürü Yunus beye ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum...

Migros Sim Ağı Kilidi Hatası...

Sezer C. |

Yaklaşık 2 sene önce almış olduğum telefon dün akşam sim ağı kilidi şifresi sorarak görüşmelere kapandı. İnternette yapmış olduğum araştırma sonucunda bu problemin yurt dışından getirilen cihazlarda olduğunu öğrendim. Bayram öncesi de böyle bir sorun haliyle canımı çok sıktı. Mantıklı bir açıklama bekliyorum sizden.
Bu hata kimin? Ucuza sattığınız için mi böyle bir kapanma ile insanlarla karşı karşıya kalıyor. Servis olarak da sadece fişin üzerindeki teknik servise göndermemiz gerekiyor. Samsung servis bakmıyor telefona.
Çevremizdekileri de o zaman kesinlikle Migros'tan uzak durmaları için uyarmamız gerekiyor. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ucuz etin yahnisi atasözünü siz bu yaptığım alışverişte doğrulamış oldunuz.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezer C.
  26 Ekim
  19:46

  Mağaza müdürü Yunus beye ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum...

 • Sezer C.
  21 Eylül
  10:49

  Yaşadığım bu sorunun kaynağını öğrenmek istiyorum. Migros IMEI kontrolü yapmıyor mu yoksa ithalatçı firma bu telefonun vergisini mi ödemedi. Cevap bekliyorum.
  Bu arada Malatya AVM Yunus bey Telefonumu teslim aldı. Teşekkürler

 • 16 Eylül
  10:32

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır.

  Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Migros Ticaret A.Ş.