19 Eylül 2015

Migros Saygısızlık Yapıldı!

Ben süpermarketlere hizmet veren bir firma çalışanıyım. Silivri 5m Migros' ta yaşadığım, beni rahatsız eden bir sorunu buradan şikayet etme zorunluluğu hissettim. Ü** K*** adlı Silivri 5m Migros Müdürüne gayet saygılı bir şekilde bir soru sordum. Kendisinden son derece sert bir dille ve tek kelimeyle hayır cevabını aldım.

Tekrar aynı konuyu farklı bir şekilde ifade etmek istedim ve daha sert bir cevap aldım. Ardından deyimi yerindeyse ' lafı ağzıma tıkarak ' " senin seviyene inmiyorum " cümlesini küstahça bana karşı kurmuştur. Daha sonra neye uğradığımı bile şaşırarak kendimi ifade etmeye çalışırken beni " seninle muhatap dahi olmuyorum " deyip susturmuştur. Gereğinin yapılmasını...

Uğur 313 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön