19 Mart 2013

Migros Satış Sonrası Hizmetlerinin İlgisizliği!

Anadolu hisarı mağazadan satın alınan, dördüncü ayınca, sim kart okumayan ve temel fonksiyonlarında anormallikler olan; açma tuşuna bastığımda çalışan, menüsüne (resimler, videolar vs.) ulaşabildiğim telefonumu, ESS Elektronik firmasının teknik servis bölümüne teslim ettim. Teknik servis sahte yazılım yüklendiğinden ötürü donanımsal bir yenileme gerekliliği olduğunu, 400TL+KDV tuttuğunu söyledi.

Sonucu olarak bu iddiayı şaşırarak reddettim. Sadece sim kartı okumaması şikayeti ile teknik servise verdiğim ürünün, teknik servisten tamamen bozuk olarak elime ulaşmıştı; sürecin başından beri desteğini talep ettiğim migros, şahsımı tedarikçiyle karşı karşıya getirmek dışında birşey yapmamıştır.

Şahin 85 Okunma

Cevaplar

  • Şahin 21 Mart 2013

    şikayetlere otomatik mesajla cevap veriyor oluşunuzundan anlaşılacağı gibi; tarafıma herhangi bir çözüm önerisi ulaştıran bir firma yetkiliniz mevcut değil. Teknik servise teslim ettiğim ürünle gelen ürünün farklı. Çözüm anlayışınızla ilgili memnuniyetsizliğimi tekrardan ifade ediyorum.

  • Migros Temsilcisi19 Mart 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön