27 Ekim 2016

Migros Sanal Market Pişmanlığı.

16.10.2016 tarihinde vermiş olduğum siparişte Ülker içim süt 4'lu paket aldım. Bir hafta sonra kullanmak için açtım ve sütün bozuk olduğunu fark ettim. SKT baktığımda 17.10.2016 yazıyordu. Bu benim açımdan tam bir hırsızlık ve müşteriyi kandırıp, saf yerine koymaktır. Yapmış olduğum onca ürünün kapıda bir de son kullanma tarihini mi kontrol edeceğiz? Bu ne çok büyük bir saygısızlık. Bir daha asla Migros sanal marketten alışveriş yapmam. İki küçük çocuğum var zehirlene bilirlerdi. İnsan sağlığı bu kadar ucuz değil. Konuyla ilgili tüm yasal haklarım saklıdır.

Çağrı 498 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı25 Ocak 2017

    Tekrar Yeni tarihli sütler Migros tarafından kapımıza getirildi. Ama yinede böyle önemli bir hata için nasıl bir yaptırım yapıldığının tarafıma bildirilmesini de arzu ederdim. Sağlığı tehlikeye atmak suçtur

  • Migros Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön