10 Mart 2016

Migros Sanal Market Eksik ve Sağlıksız Ürün Getiriyor!

Migros Sanal Marketten yaptığım alışverişte stokta olmayan ürünler için yetkili personel telefonla bana ulaştı. Seçimlerimi yaptım fakat bu ürünler gönderilmemiş ama fatura edilmiş. Personel kontrol edin demeden gitti. Muhtemelen mağazada ya da araçta unutuldu. Anlayışla karşılayabilirim ama siparişimde dondurulmuş ve taze gıda ürünlerinin soğuk zinciri kırılmıştı. Özellikle dondurulmuş pizza ve dilimlenmiş patatesler tamamen çözülmüş haldeydi. Bu ürünleri tekrar dondurup tüketmenin sağlık açısından ne kadar büyük problemler yaratacağını düşünebiliyor musunuz?

Migros gibi bir kalite, taze gıda sevkıyatının ne kadar önemli olduğunu bilmiyor mu? Ürünlerin mevcut sıcaklarının korunması ve termal çantalarla taşınması gerekiyor bunları benim tekrar hatırlatmama gerek yok herhalde? Son olarak belirli bir meblağ üzerinde siparişin sevkıyatı ücretsiz peki kapıda kart ile ödemeye neden para alınıyor?

Berker 282 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön