09 Haziran 2016

Migros Ramazan Günü Kasa ve Personel Sorunu !

9 Haziran günü 7. Cadde Migros'tan bir adet ürün aldım ve kasaya gittim. Şaka gibi ama ekspres kasa olmadığını görüp kasiyere "Acaba ekspres kasa yok mu? " diye sordum "yok" diye sertçe bir cevap aldım. Sonra aynı kasiyerin sırasında 3 kişi var diye oraya geçtim. Sadece bir adet ürün için 15 dakika sıra bekledim. Yan kasalardaki 15 kişi yağ gibi eriyip bitti ama ben önümdeki 5 parça ürün almış 3 kişiyi beklemeye devam ettim.

Mağaza müdürünüz ramazan günü ekspres kasa açmayarak bizi mağdur etmektedir. 4 tane kasa var fakat ne hikmetse bu yoğunluğa rağmen 2 adet kasa çalışıyor. Kasa açtırmak için ne güvenlik yetkilisi ne de mağaza müdür bulamadım. Eğer çalışanınız y** k*** isimli kasiyerden yeni kasa talep etsek bizi dövecekti. İnsanlara selam vermeyen, yüzüne bakmayan, bu bakımsız ve ilgisiz bayan kasiyerlerle işiniz zor. Rakip marketler yakın, bir daha Migros'a adım atarsam iki olsun!

Şevket 248 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi09 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön