02 Ağustos 2016

Migros Raftaki Fiyat İle Kasadaki Fiyat Farkı.

30.07.2016 tarihinde Kocaeli Kartepe'de ki symbol AVM Migros'ta dondurma dolabının üst tarafına konan dondurma kaşıklarında fiyat 5.90 civarı bir şey yazarken kasada 19 küsur -7 TL indirim ile 12 TL civarında ücret alındı. Fiyatın öyle olmadığını hatırlayıp tekrar markete girdiğimde 5 küsürlük fiyatı gördüm. Marketteki görevliye durumu anlattığımda ise o fiyatın başka kaşık için geçerli olduğu cevabını aldım. Bunu adı kandırmadan başka bir şey değil!

Fiyata aldanıp aldığım kaşığın fiyatına fişte dikkat etmeseydim o fiyatın uygun olduğunu düşünerek aldığım kaşığa çok daha fazla ödediğimle kalacaktım. Raf düzenlemelerine dikkat edilmesini aynı tip diye tüm ürünlerin fiyat farklılıklarını gözetmeksizin aynı yere istiflenmesini hiç doğru bulmadım. Müşteri oradaki fiyata göre hareket ediyor sonuçta. Migros gibi bir markaya yakışmayan kandırma çabaları bunlar.

Taner 428 Okunma

Cevaplar

  • Taner'in Teşekkür Mesajı29 Eylül 2016

    Müdür yardımcısı olduğunu öğrendiğim beyefendi çok nazik bir tavırla arayıp konu hakkında bilgilendirme yaptı. Müşterilerin önerilerini önemsediği ve gördüğü aksaklıkları dile getirmesini desteklediği için arayan yetkiliye teşekkür ediyorum

  • Migros Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön