Migros "Oksidasyon İle" Karartılmış Zeytin Satıyor.

Serhat Ö. |

Http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/9208372-30184-migros-akhisar-siyah-zeytin-500-gr-291-320-adet-kg
bu linkteki zeytini sanal marketten aldım, gelen ürünün üzerinde "Oksidasyon ile" karartılmış işlem görmüş zeytin yazıyor. Ürün tanıtımında ve görselinde bundan bahsedilmiyor. Şikayet yolladığımda 15 gün sonra bu durum yasaldır diye cevap veriyorlar, linkte başka ürün gelen başka ürün, Migros 3 kuruş daha fazla kazanacağım diye böyle gıda hilelerine başvurmamalı kınıyorum. Aşağıdaki ilk resim tanıtılan ürün 2. ve 3. resimler gelen zeytinler.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat Ö.
  14 Şubat
  01:21

  Dostlar alışverişte görsün diye basmakalıp cevaplar veriyorsunuz. Size defalarca söyledim ama bu yasal bi problem yok diye dönüş yaptınız. Bu sattığınız şeyi önce kendiniz bir tadın sonra satışa sunun. Oksitle karatılmış zeytin satmak gıda terörüdür. Yazıklar olsun. Halen daha bu berbat şeyi ısrarla zeytin diye satıyorsunuz ayıptır ben hayatımda bu kadar rezalet bir şey yemedim zaten doğruca çöpe gitti.

 • 13 Şubat
  10:51

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.