24 Mayıs 2016

Migros Müşteriyi Yanıltmaya Yönelik Kampanya!

12-25 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan "Tek seferde 10 TL ve üzeri tahıl gevreği ve form bisküvi alışverişine 5 TL money hediye" kampanyasında marka belirtmemiş olmalarına rağmen telefon ile görüştüğümüzde almış olduğum tahıl gevreğinin markasının kampanyaya dahil olmadığını söylediler. Kampanya ilgili açıklamada da herhangi bir marka belirtilmemiştir.

Kampanya belli markalara ait ise kampanya başlığında ve açıklamasında bu markalar belirtilmelidir. (Sorduğumuzda mağaza çalışanları da aldığımız ürünlerin kampanyaya dahil olduğunu onaylamışlardır). Migros yaptığı kampanya ile müşterilerini yanıltıyor ve sonrasında yaptıkları hatanın arkasında durmuyor.

Kampanya başlığında ve açıklamasında herhangi bir marka belirtilmemiş olduğu için kampanya gereğini yerine getirmeleri gerekmektedir.

Bora 148 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön