24 Ekim 2016

Migros Money Club Kampanyası.

22.10.2016 tarihinde tam bana göre kampanyasından yararlanmak için alışveriş yaptım. Kasaya geldiğim zaman ise ne cep telefonumu, ne de kartımın tanımlı olduğu Hopi kimliğimi kabul etmedi. Kasadaki kasiyer arkadaşım sistemsel sorun olduğunu söyledi ki yaklaşık 180 liralık bir alışveriş yapmıştım. İhtiyaçlarım olduğu için ve zaman kısıtım olduğu için alış verişimi yine de tamamladım.

Daha sonra akşam üzeri çağrı merkezini aradım ve karşımdaki kişi ukala cevaplar verdi. Hatta telefonda görevli kişi kampanya tamamlanma tarihi 26.10.2016 olduğu için bir daha alışveriş yapmam gibi saçma bir öneride bulundu. Hem kampanya kapsamında moneylerimin kartıma tanımlanamaması hem de çağrı merkezinin ciddiyetsizliği konusunda şikayetçiyim. Ayrıca fişimi hala saklıyorum.

Nagihan 679 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön