Ahmet Salih D. Teşekkür Mesajı

Migros kendi uygulamasını geliştirdi de SMS atmaktan kurtulduk, uygulama üzerinden kampanyalara katılabiliyoruz, teşekkürler.

Migros Money Bonus Üyesiyim, Yine Kampanya SMS'i Gönderiyorum.

Ahmet Salih D. |

Yıllık kart aidatı ödeyip Migros'un sözde en avantajlı kartı olan Money Bonus aldım ama her katalog döneminde 5818'e SMS atmam gerektiğini söylüyorlar ve bu nedenle kampanyada verilen Money'lerle ilgili sorun yaşıyorum. Ben normal Club kart kullanıcısı değilim, para verip özel kart almışım, daha benden niye SMS atmamı istiyorlar ki kartım zaten Money özellikli bir kart. Her seferinde MH'yi arayıp money yükletmekten bıktım. Bu durumu düzeltmezlerse en kısa sürede kartımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kampanya-İndirim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Salih D.
  24 Şubat
  13:25

  Migros kendi uygulamasını geliştirdi de SMS atmaktan kurtulduk, uygulama üzerinden kampanyalara katılabiliyoruz, teşekkürler.

 • Ahmet Salih D.
  22 Şubat
  08:45

  Sonunda uygulamayı düzelttiler de oradan katılabiliyoruz, teşekkürler. Boşu boşuna SMS e para veriyordu insanlar. Hem de bu devirde!

 • 13 Şubat
  10:48

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.