06 Ağustos 2013

Migros Mağazadan Aldığım Ürün Bozuk Çıktı!

Ankara Kurtuluş Migros Satış Mağzasından 05/08/2013 Saat 16:35 de yaptığım alışverişte 50, 00 TL'yi geçtiğim için kasiyer tarafından 1 Kutu Dvn Madlen Marka Çikolatayı 3, 00 TL' ye alabileceğim söylendi bende bu teklifi kabul ederek 1 Kutu Dvn Madlen Marka Çikolatayı satın aldım.

Eve geldiğimde kutuyu açtım. Çikolatalar birbirine yapışmış ve küflü haldeydi. Hemen fişimi ve çikolata paketini alarak mağazaya geri döndüm. Mağaza müdürüne durumu ilettim kendisi kutuyu kontrol etti ve fişin bir fotokopisini kendisi aldı ve paramı geri iade etti. Bugünkü ikinci şikayet dediler. Halk sağlığıyla oynayan bu üründen şikayetçiyim. Aynı ürünü satmaya devam ediyorlarsa bu mağazadan da şikayetçiyim.

Cengiz 1.097 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 06 Ağustos 2013

    Migros firması beni telefon ile aradı özür diledi ancak aynı ürünü atmaya devam etmeleri üstelik bu ürünün tv de reklam olarak vermeleri düşündürücü.Hala bu ürn satılıyorsa bu konuyla ilgili şikayetimi nereye yapmalıyım firmanın mail adresi yok.Saygılarımla

  • Migros Temsilcisi06 Ağustos 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön