04 Ekim 2016

Migros Kasiyerin Saygısızlığı!

Mall of İstanbul'daki mağazanızdan Hopi ile bir sigara almak istedim fakat Hopi'nin açılmamasından Hopi ile işlem yapamadım daha sonrasında kartımı verdiğimde kartta yeterli bakiye yokmuş. Hanımefendiyi sanırım yerinden kaldırdım diye zaten isteksiz bir şekilde kalktı sigarayı verdi. Benimle dalga mı geçiyorsun bilmiyor musun kartta bakiyenin olmadığını diye söyledi. Kartın limitini geçip geçmediğini nasıl bilebilirim?

Ömer 565 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi09 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi04 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön