16 Ağustos 2013

Migros Kasada Yanlış İşlem!

Kaç zamandır Migros'tan alışveriş yaparım. Özellikle son günlerde hep yanlış etiket ve hatalı adet girilmesi sebebi ile 30 TL'den fazla para boşa verdim. Arkadaş yeni kasiyer aldıysanız ayrı bir yerde sistemi öğretip kasaya geçirin. Normal domates aldım 1. 5 TL gibi fiyatı varken, 4 TL'lik salkım domates geçildi.

Süt aldım, 3 yerine 6 adet geçildi. Sorunu bildirince dakikalarca bekletiyorlar (Daha önce bir üründe belirttim ve bu yüzden artık iade etmeye de üşeniyorum). Zaten daha önce bu mağazayı şikayet ettim, mağaza müdürü aradı illa gelin şu gün görüşelim mağazada bekleyeceğim diye, o gün gittik, müdür mağazada yok. Bir daha Migros'a gitmem arkadaş. Müşteri bu kadarda mağdur edilmez ki.

Hüseyin 148 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 04 Eylül 2013

  Firma hatasını telafi etme yolu yerine, bahane üretiyor gibi geliyor bana. Yeni stajyerler varmışta, şuymuşta buymuşta. Banane kardeşim. Stajerin varsa ben fazla para mı ödeyeyim.Çözüm önerisi yok. Basit bir özürden başka. Migrosu tercih etmiyorum zaten uzun süredir...

 • Hüseyin 04 Eylül 2013

  Şikayet ile ilgili mağaza müdürü aradı ve daha önceki çağırdığı konuda işin yoğun olduğunu, diğer mağazada olduğunu, mağaza müdür yardımcısına bilgi verdiğini, onun ilgilenmesi gerektiğini ama karışıklık olabileceğini falan söyledi. Yani standart "bir karışıklık olmuş" konuları.Ben fazladan ödediğim 30 tl ve yine kasiyer yüzünden kullanamadığım 20 tl chip paramı kaybettim. Toplamda 50 TL'lik alım gücümden ettiler beni. Çok bir para değil ama her gün böyle kaç kişi mağdur oluyor kim bilir.Siz dikkat edin paranızdan olmayın...

 • Hüseyin 16 Ağustos 2013

  Şikayet ile alakalı çözüm sürecini bekliyorum. Bakalım ne olacak.

 • Migros Temsilcisi16 Ağustos 2013

  İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön