14 Temmuz 2016

Migros Kampanya Puanı Yüklenmedi.

28.06.2016 tarihinde Migros'ta money kart ile 2 tane uzman kasap köfte alana 10 TL'lik puan kampanyasına katılarak alışveriş yaptım. Kasiyer puanların money kartıma yükleneceğini söyledi, sonraki günler puanların yüklenmediğini görünce money müşteri hizmetlerini aradım, bana söylenen alışverişten önce kampanyaya katılım için kayıt yaptırmam gerekiyormuş, ancak etiketlerde böyle bir uyarı yazısı yoktu ve kasiyerler de böyle uyarıda bulunmadı. Bu kampanyaya inanıp binlerce insan o üründen aldı ve kartlarına puan yüklenecek diye bekliyorlar.

Nail 322 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön