Migros Kampanya Koşullarına Uymuyor.

Ömer E. |

20/05/2014 tarihinde Tem Avrupa Konutları'ndaki Migros'tan süt alacaktım. Ürün üzerinde Migroskop ürünleri hariç 2.si %50 indirim yazıyordu. Bu reklam Migros'un giriş ve çıkış kapısında da büyük afişlerle asılı idi. 8 adet Dimes süt aldım. Kasadaki görevli en fazla 2 adet alabilirsiniz dedi.
Halbuki reklam üzerinde böyle bir ibare yoktu. Sonra müdürü çağırdılar. O bu kampanya dün bitti dedi ve ürün üzerindeki büyük afişi jet hızıyla kaldırdı. Halbuki kapıdaki o büyük afişler asılı idi. İşte nasıl müdür atadıklarını gelin görün. Aynı zamanda hem müdür hem de kasiyerin kabalıkları cabası idi. 4077 sayılı tüketici haklarını koruma yasasının 12. maddesinde de müdür ve kasiyerleri bihaber.

Etiketler :

Kampanya-İndirim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  10:30

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.

 • Ömer E.
  24 Mayıs
  19:07

  MİĞROS'LAR ARTIK ESKİ MİGROSLAR DEĞİL.SÖZDE MÜDÜRLERİ OLMUŞ BİRER KRAL.ÇALIŞANLARININ MÜŞERİLERE SAYGISI DİYE BİRŞEYLERİ KALMAMIŞ.AMAN DİKKAT ;FİYATLARINI DA DİĞER MARKETLERLE KIYASLAMAYI DA AMAN UNUTMAYIN.ÖPÜLMEK İSTENENLER BUYURUN MİGROSA.