23 Eylül 2016

Migros Kampanya Kapsamındaki Money Puanlarım Yüklenmiyor.

05.09.2016'da 12 TL'lik yoğurt alımına 4 money 4 TL kampanyası kapsamında Migros Carousel satış mağazasından 14,79 TL'ye Pamukkale manda yoğurdu satın aldım. Puanlarımın yüklenmemesi üzerine müşteri hizmetlerine şikayette bulundum. Pamukkale Manda Sütlü Yoğurt'un özel bir yoğurt olduğu için kampanyaya dahil olmadığını bu yüzden puan yüklenmediğini söylediler. Ancak kampanya açıklamasında böyle bir şey yok. Bir açıklama olmadığı için ben hangi yoğurdun kampanya kapsamında olup hangisinin olmadığını bilemem. Bu yüzden puanlarımın yüklenmesini talep ediyorum.

Barış 437 Okunma

Cevaplar

  • Barış24 Eylül 2016

    Bugün Migros Müşteri Hizmetleri'nden aradılar sonuç aynı, sorun çözülmedi. Bunun üzerine Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  • Migros Temsilcisi23 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön