18 Nisan 2013

Migros Her Zaman Pahalı!

Migros mağazalarına her ne zaman bir değişiklik umuduyla gitsem her zaman hayal kırıklığına uğruyorum. Özellikle gıda kapsamındaki ürünler inanılmaz pahalı. Migros kart indirimi ile bile mahalle marketlerinin fiyatlarına inmiyor.

Marka ve kalite aynı oysa. Buradan alışveriş yapan insanları görünce şaşırıyorum, acıyorum. Migros ne zamana kadar bunu sürdürmeyi düşünüyor ?

Erdal 340 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 21 Nisan 2013

    Daha önce yazdığım şikayetle ilgili Migros'un Müşteri hizmetleri aradı. "Hangi ürünlerde ve hangi mağazalarla kıyaslandığında pahalı" sorusunu yönelttiler. Fakat nedense Bim, Adese, Veltaş gibi mağazarla kıyaslanmak istemiyorlar, küçümsüyorlar gibi bir izlenim uyandırdı. Ve Hâlâ ucuz oldukları iddiasındalar. El insaf ! Kafanızı lütfen kumdan çıkarın ! Toplantılarınızda yöneticiye yağ çekmek bağlamında siz de ucuz olduğunuzu iddia emekten vazgeçin. İddia ediyorum hiç bir Migros çalışanı eğer özel indirim yapılmıyorsa Migros'dan alışveriş edemez.

  • Migros Temsilcisi18 Nisan 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön