24 Nisan 2015

Migros Her Gördüğünüze inanmayın Çünkü Yok...

Bugün Denizli Forum Çamlık Migros mağazasına girişte gördüğünüze inanın kampanya afişinde ilgili ürün reklamı gayet güzel yapılmış. Alışverişimi tamamladıktan sonra ilgili ürünü reyonda 15 dakika aradım ama bulamadım kasalarda da yoktu bir çalışana sorduğumda reyona bakın orada yoksa kasalarda olabilir dedi.

Kasalarda da kalmadığını benim kadar onlarda biliyordu, ürün stoklarda kalmadığında bu görselleri kaldırmanız gerekmiyor mu dediğimde haklısınız dedi ama hiçbir çalışma yapılmadı. Kasadaki arkadaşa da ilettiğimde oda yetkililere ileteceğini söyledi ama yarım saat sonra tekrar oradan geçtiğimde görseller hala duruyordu. Açıkçası bana pek etik gelmedi uygulama.

Ahmet 443 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön