Ali K. Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözümlenmiştir

Migros Hediye Kartımı Kullanamıyorum!

Ali K. |

Sahip olduğum E-Hediyem kartı mağaza kullanmak amacıyla Canpark Migros mağazasına gittim ve alışverişimi tamamladıktan sonra ürünler ile birlikte kasaya giderek kart numaramı verdim. E-Hediyem kartımdaki bakiyeyi görüntülediklerini fakat kullanma kısmında bir hata ile karşılaştıklarını söylediler.

Hatta kendi gözlerimle gördüm sistem bu bakiyenin kullanılmasına izin vermiyordu. Dolayısı ile aldığım ürünlerle kasada yarım saat bekledim. Bu konuda mağazanın kesinlikle bir hatası bulunmuyor. Problem tamamen Migros'un sistemi ile alakalıdır. Defalarca aynı sorunu yaşadım fakat çözüm üretemediler. Mağazaya gidip tekrar deneyin dediler, tekrar gittim sonuç aynı. Migros merkez beni sürekli oyalıyor.

Etiketler :

Sanal Market İşlemleri Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  13 Şubat
  11:51

  Şikayetim çözümlenmiştir

 • 13 Şubat
  10:53

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.

 • Ali K.
  15 Eylül
  22:42

  Migros gün geçtikce eski kalitesinden uzaklaşmaya başladı. Önceden en küçük bir kaydımıza anında dönüş yapılıp müşterilerin mağduriyetleri giderilirdi. Fakat anlamsız ve saçma bulduğum bu problemimi yaklaşık 2 haftadır çözümleyemediler. Demek ki bir süre Migrostan uzak durmak gerekiyor.