25 Ocak 2014

Migros Garantiye Gönderdiğim Ürünü Hasarlı Teslim Etti.

Garantiye gönderdiğim iPhone 5 telefonumu garantiden geldiğinde ekranında derin bir çizik oluşmuştur. Teknoloji bölümündeki satış danışmanı problemi çözebileceğini söyleyerek servisin yaptığı kusur olarak yansıttı. Telefonum tekrar gönderildi. 1 hafta geçtikten sonra geldiğini ve telefonumun probleminin çözüldüğünü söylediler.

Sadece ekran koruyucu değişmiş olarak geri gönderildi. Üst bölgesindeki kasadaki çizik hala mevcuttu ve kabul etmediğimi söylediğimde de Manisa Migros yöneticisi M*** hanım telefonun ekranındaki jelatini personel cebinden değiştirdiğini söylerek daha fazla yardımcı olamacağını söylemiştir. Migros'tan yıllardır alışveriş yaparım ama bu hizmetinden memnun kalmadım.

Cihan 144 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi29 Ocak 2014

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

  • Cihan 29 Ocak 2014

    08.01.2014 tarihinde garantiye gönderdiğim imei : 013416003795104 nolu iphone 5 marka telefonun kamerasında oluşan teknik arıza yüzünden aracı firma olan Migros a telefon teslimatım olmuştur.1 hafta sonunda aracı firma olan Migros tan gelen telefonumun ekran koruyucusu olan jelatin kısmında ve kasanın üst bölümünde oluşan çizikten dolayı telefonumu geri teslim almadım.1 hafta daha geçtikten sonra aracı firma olan Migros tan geri gelen telefonumun sadece ekran koruyucu kısmında bulunan jelatinin değiştirilip kasa bölümün üst tarafında bulunan çizik hatasının giderilmediğini gördüm.Telefonu teslim aldım.5 günlük süreç içinde kullandığım iphone 5 marka telefonumun pil ömrünün garantiye gitmeden önceki pil süresi ile arasında uyuşmazlık olduğunu tespit ettim.Garantiye gönderilmeden önceki pil süre 17-18 saat kullanılır iken büyük bir değişimin olduğu gözlemledim ve pil süresinin 3-4 saate indiğinin farkına vardım.Telefonumda oluşan hasarların giderilmesini arz ederim.

  • Migros Temsilcisi26 Ocak 2014

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön