03 Temmuz 2015

Migros Fazla Tahsil Edilen Yükleme Ücretinin İade Edilmesi!

51****23 Numaralı ve 0000***27 barkod numaralı sanal ininal kartıma Elazığ Sürsürü Migros mağazanızdan 300 TL yükleme yaptım yükleme ücreti 2 TL olmasına rağmen kasada yükleme ücreti 5 TL olarak tahsil edildi. Fazla alınan tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Musaf 523 Okunma

Cevaplar

  • Musaf13 Şubat 2016

    Migros ve çözüm çok yakın kavramlar değil. Sorunu çözecek olan kurum öncesine sonrasına bakmaz verdiğim kart numaralarından yapılan yükleme ücretini görebilir ve fazladan alınan ücreti hakkaniyet çerçevesinde herhangi bir mağazanızdan alışveriş yaptırabilirsiniz veya yükleme yaptığım kartıma yükleyebilirsiniz. Ama yine altını çizerek söylemek istiyorum sizin sorun çözme anlayışınız olmadığı için ne söylesem boş.

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön