Migros Fazla Ödeme!

Doğan T. |

22.06.2015 tarihinde adı geçen firmadan yaptığımız 105.43 TL alışveriş için kasiyer tarafından iki defa ödeme alınmış. (kredi kartı) bunu banka dönem içi hareketlerimi incelerken fark ettim. Migros 'u şikayet öneri hattını arayıp durumu bildirdim. 29.06.2016 'da Migros 850 310** telefondan aranarak firma bir kez yapılan alışveriş için iki defa ödeme aldığını doğruladığını, yapılan fazla alimin geri iadesi için mutlaka kredi kartı ile alışverişin yapıldığı mağazaya başvurmamı belirtti. (geri ödeme yapılabilmesi için mutlaka alışveriş yapılan kartla başvuru gerekiyor muş).

31.06 2016 tarihinde alışveriş yapılan mağazaya giderek mağaza sorumlusu olarak ilgili kişi (ismi e**) ile görüştüm. Sorumlu 15 dakikalık beklemeden sonra geri ödemeyi yapamayacağını, yarın beni arayıp durum la ilgili bilgilendireceğini beyan etmesi üzerine mağazadan ayrıldık. Mağduriyetimiz devam ediyor.

Etiketler :

Kasa İşlem Hatası/Geri Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan T.
  01 Ağustos
  14:03

  Bu konularda bizlerie destek olduğunu. Kısa surede konuyu ilgililere ilettiğiniz için teşekkür ederim

 • 01 Ağustos
  10:35

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır.

  Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Migros Ticaret A.Ş.