19 Ekim 2015

Migros Farklı Ürün Gönderimi.

Migros sanal marketten alternatif ürün istemiyorum seçeneğini özellikle işaretlemememe rağmen ürünü temin edemeyip bilgi de vermeden bana farklı ürün gönderimi sağlanması madem sözünüzü tutamayacaksınız neden o kutucuğu oraya koydunuz? Peyman Asorti istemişim Peyman Tropicana gelmiş ekiplere hediye paketi olacak her şeyin aynı olması gerekirken bana farklı ürün gönderilmiş bence o kutucuğu oradan kaldırın sayın sanal Migros.

Özlem 196 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

  • Özlem 19 Ekim 2015

    Merhaba, Migros Sanal Market'ten sipariş ettiğim ürünleri alternatif ürün istemiyorum işaretlemiş olmama rağmen farklı ürün gönderilmesi Peyman asorti talebim var fakat bana gelen ürün Peyman tropicana madem sözünüzü yapamayacaksınız alternatif istemiyorum işaretlemişim bilgi vermeden neden bu ürünü yolluyorsunuz öncesinde telefonla teyit edin madem. Ekiplere hediye olacak pakette nasıl kullanacağız bunu hepsinin aynı ürün olması gerekiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön