18 Mart 2013

Migros Eksik Ve Bozuk Gelen Ürünler!

Her hafta Migros sanal marketten alışveriş yapıyorum. Ya ürünlerin son kullanma tarihleri 2 gün sonra bitecek şekilde teslim ediliyor, ya yumurtaların hepsi kırık geliyor ya da siparişin yarısı gelmiyor. Bugün olduğu gibi. Saat 16.30-19.00 saatlerinde teslim edilecek siparişim zamanında geldi ama yarısı yoktu, hemen telefonla arayıp haber verdim ki, arabada kaldığını tahmin ettiğim ürünlerin geri kalanını getirsinler.

Ama araca ulaşamadılar, sanal market müşteri hizmetleri ile tüm siparişlerin tek tek üzerinden geçtik. Halen eksik siparişin teslim edilmesini bekliyorum. Zaten vaktim olsa kendim markete gider, eksik gelmesinden ötürü mağdur olmaz ve esir gibi evde beklemezdim. Migros'a hayır!

Melis 126 Okunma

Cevaplar

  • Melis 23 Mart 2013

    İletinin kaydedilip çözüm sürecine başlanması ne demek yahu? Migros cevap olarak bunu mu vermeyi uygun görmüş? Kesinlikle müşterisini kaybetti...

  • Migros Temsilcisi18 Mart 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön