Migros E-Fatura Gönderimi Yapmıyor.

Çağdaş T. |

2007'den bu yana sadık bir şekilde kullandığım sanal market, maalesef e-faturaya geçildikten sonra beni mağdur etti. Tüm internet alışveriş siteleri maille e-fatura gönderimi yaparak müşterilerini zor durumda bırakmazken, Migros arşiv denen çalışmayan ve kullanımı son derece zor bir sistem yapmış. Sisteme girebilmek için için siparişte size gönderilen 15 haneli referans numarasını ve kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor.

Sonuç olarak, ben Migros Sanal Market'ten ocak ayında yapmış olduğum alışverişlerin faturasını kaç kere uğraşıp, kaç kere arama yaptıktan sonra zar zor alabildim. Bu aşamadan sonra Sanal Market'i kullanmayacağımı kendilerine net olarak bildirmek istiyorum, tabi kendileri için önemi varsa...

Etiketler :

Sanal Market İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş T.
  01 Mart
  09:29

  maalesef çözüm olarak hiçbir işlem yapılmadı. Kendim defalarca o telefondan o telefona aktarılarak, sanal marketin gönderim yaptiği migrosu bulup ilgili kişileri tekrar arayarak faturam için ancak sipariş numaramı temin edebildim.

 • 16 Şubat
  14:59

  Sayın Müşterimiz,
  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır.
  Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz.
  Saygılarımızla,