31 Temmuz 2014

Migros Düşmeyen İndirim!

19/07/2014 tarihinde Migros Karşıyaka mağazasından hafta sonu indirimi (gillette markalı tıraş bıçaklarında%25ind.) gillete mach traş bıçağı ürünü aldım. Etikette 39,90 dan 29,92 ye düştüğü yazmaktaydı ama indirim kasadan düşmedi. Kasiyer müşteri hizmetlerini aramamı ve aradaki farkın Money puan olarak yükleneceğini belirtti.

Müşteri hizmetlerini 4 kere aramama rağmen sonuç çıkmadı. En son aramamdaki cevap ise trajikomik. Cevap aynen şöyle: genel müdürlükten cevap geldi. Hafta sonu indiriminde traş bıçakları değil tıraş köpükleri indirimdeymiş. Bunların birbirlerinden haberleri yok, gazetelere çarşaf çarşaf ilan ver, etikette indirim görünsün, al sana sonraki cevap..

Emre 1.590 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön