Migros Çalışanı Yanılttı!

Ahmet Oğuz Ç. |

Kayseri forum M Migrosu 26 eylülde telefonla aradım kampanyada olan Persil 8 kg deterjan var mı diye sordum, bayan reyon görevlisine aktardı. F** isimli çalışana 14,90 TL olan Persil 8 kg deterjan var mı dedim var dedi. Kendisinden benim adıma ayırmasını istedim, reyonda ve stokta yeteri kadar olduğunu ayrılmasa bile ürün alabileceğimi söyledi.

Bende kendisine 27 eylül cumartesi uğrayacağımı ve ürünün yinede ayrılmasını rica ettim tamam dedi. Cumartesi mağazaya uğradım reyonda ürün yoktu müşteri hizmetleri S*** hanıma sordum stok yok dedi, çalışanınız F*** benim adıma ayırdığını söyledi dedim, ama ürün yok. F*** telefonla ulaştılar birde utanmadan gelirse ayırırım dedim diye sallamış.

Etiketler :

Kampanya-İndirim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  10:35

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.

 • Ahmet Oğuz Ç.
  05 Ekim
  07:54

  Kos koca migrostan beklemezdim çözüm karmaşası yaşıyor.Ürünü adrese göndereceğiz dediler şimde adresde kart ile ödeme olmuyor deniliyor falan falan.