Migros Arızalı Ürünü Kabul Etmiyor!

Veysel N. |

Daha önceden de Migros'a şikayet etmiştim. Arayıp rica edip yardımcı olacağınızı söyleyip şikayetimi sildirdiniz. Donanımsal hatası olan iPhone5 marka ürünü servise gönderdiniz ve servisten yazılım yüklendi sorun yok diye bir cevap geldi. Kesinlikle arızalı ürünü kabul etmiyorum.

Kesinlikle tamir olunmayan değişmesi zorunlu olan hata diyor. Siz nasıl büyük firmasınız ürünün iadesini istiyorum artık paramı geri ödeyin sizden artık çöp dahi almam. Bıktım artık 3 aydır sizinle uğraşıyorum. Karşımda muhatap yok.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel N.
  30 Eylül
  09:21

  apple nin orjinal sitesinden alıntıdır;

  "Go into Settings/general/about, scroll right to the bottom, touch diagnostic & usage, then diagnostic & usage data. If there are any entries in there that are PANIC.PLIST, then your iPhone has a hardware issue and will need to be replaced."

  "Tani sekmesinde panic.plist mevcut ise bu donanimsal bir problemdir ve iPhone'un degistirilmesi gerekir."

 • Veysel N.
  27 Eylül
  16:16

  donanımsal sorun olduğunu olduğunu defalarca anlatmama rağmen servis ios7 yükleyip geri göndermiş. akşam gidip telefonu mağazanızdan teslim alacam. yine aynı sorun olursa ne cevap vereceksiniz çok merak ediyorum. aşağıdaki linkte panic.plist hatasının donanımsal olduğunu ve telefonun değişmesi gerektiğini göreceksiniz.

  https://discussions.apple.com/thread/5210019?start=0&tstart=0

 • Veysel N.
  26 Eylül
  17:46

  servis raporunda uygulama yüklemeyin diye bir ibare kullanılmış :)))) güler misin ağlar mısın ? 2000 tl verip iphone alacam sonra app storeden uygulama yüklemeyecem öylemi :)) hayatımda bu kadar gülmemiştim. daha fazla küçülmeden şu paramı geri iade edin çirkinleşmeyin artık. millet o paraları çayda toplamıyor yedirmezler sizlere

 • Veysel N.
  26 Eylül
  09:03

  farklı bir şey yazsaydınız şaşırırdım zaten

 • 25 Eylül
  19:15

  İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır.
  Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.