Migros 50 TL Akaryakıt Kampanyası Mağdur Ediyor.

Recep M. |

Migros ve PO'nun ortaklaşa düzenlediği her iki firmadan ikişer adet 100 TL alışveriş yapılması durumunda toplamda 50 TL akaryakıt kampanyasında şartları sağladığım halde 50 TL akaryakıtı alamadım. Her iki müşteri hizmetlerini de aradım. Birbirlerini suçluyorlar. Saçma bahaneler üretiyorlar.

Hangisinin müşteri hizmetlerini arasam diğerini arayıp şikayet oluşturmamı istiyor. Kısacası çözüm üretmek yerine 50 TL akaryakıtı vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Migros ve Petrol Ofisine sesleniyorum. Altından kalkamayacağınız kampanyaları düzenleyerek insanları bunaltmayın. Her iki firmayı da kınıyorum.

Etiketler :

Kampanya-İndirim Üye Kart Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  10:39

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  www.migroskurumsal.com.tr
  4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı

  Migros Ticaret A.Ş.

 • Recep M.
  29 Aralık
  10:18

  Her iki firmada hiçbir şekilde sorunu çözmeye çalışmıyor. Her iki firmadan yaptığım alışverişleri gördüklerini söylemelerine rağmen puanları yüklemiyorlar.

 • Recep M.
  20 Aralık
  20:33

  Gerek Migros gerekse petrol ofisinden yaptığım harcamaların kredi kartı dökümanları elimde mevcuttur. Ayrıca kampanya koşullarını da internetten aldım. Bu belgelerle tüketici hakem heyetine her iki firma için şikayette bulunacağım. Hakkını veremeyeceği kampanya ile insanları uğraştırmak neymiş görsünler.