25 Aralık 2014

Migros 50 TL Akaryakıt Kampanyası Mağdur Ediyor.

Migros ve PO'nun ortaklaşa düzenlediği her iki firmadan ikişer adet 100 TL alışveriş yapılması durumunda toplamda 50 TL akaryakıt kampanyasında şartları sağladığım halde 50 TL akaryakıtı alamadım. Her iki müşteri hizmetlerini de aradım. Birbirlerini suçluyorlar. Saçma bahaneler üretiyorlar.

Hangisinin müşteri hizmetlerini arasam diğerini arayıp şikayet oluşturmamı istiyor. Kısacası çözüm üretmek yerine 50 TL akaryakıtı vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Migros ve Petrol Ofisine sesleniyorum. Altından kalkamayacağınız kampanyaları düzenleyerek insanları bunaltmayın. Her iki firmayı da kınıyorum.

Recep 1.498 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

  • Recep 29 Aralık 2014

    Her iki firmada hiçbir şekilde sorunu çözmeye çalışmıyor. Her iki firmadan yaptığım alışverişleri gördüklerini söylemelerine rağmen puanları yüklemiyorlar.

  • Recep 20 Aralık 2014

    Gerek Migros gerekse petrol ofisinden yaptığım harcamaların kredi kartı dökümanları elimde mevcuttur. Ayrıca kampanya koşullarını da internetten aldım. Bu belgelerle tüketici hakem heyetine her iki firma için şikayette bulunacağım. Hakkını veremeyeceği kampanya ile insanları uğraştırmak neymiş görsünler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön