04 Mayıs 2018
#10400479

Miele Toz Torbası Geldi Süpürge Yok

Miele elektrik süpürgesi ve toz torbası almak için 30.01.2018 online sipariş verdim. Bugün toz torbası geldi süpürge yok. Öğle saatinden beri en az 5-6 sefer aradım, müşteri temsilcisi ilgili birime (teslimat) yönlendiriyor onlarda lojistiğe sorup size dönüş yapacağız diyorlar ama hala aramadılar. Ben bu arada kendim takip etmek için arıyorum her seferinde aynı cevabı alıyorum.
Miele'nin ismine güvenerek siparişimi verdim, bu ismi Türkiye'de temsil etmeyi hak etmeyenler telefona bakmadıkları gibi attığım maile de dönüş yapmıyorlar, hatta telefonu açma zahmetinde bile bulunmuyorlar.

Nizamettin Nizamettin 14.417 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Miele Temsilcisi04 Mayıs 2018

    Sayın Nizamettin G., Konu ile alakalı Selime Hanım ile görüşülmüştür. Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Nizamettin03 Mayıs 2018

    Miele elektrik süpürgesi ve toz torbası almak için 30.01.2018 on Line sipariş verdim. Bugün toz torbası geldi süpürge yok. Öğle saatinden beri en az 5-6 sefer aradım, müşteri temsilcisi ilgili birime (teslimat) yönlendiriyor onlarda lojistiğe sorup size dönüş yapacağız diyorlar ama hala aramadılar ben bu arada kendim takip etmek için arıyorum her seferinde aynı cevabı alıyorum. Miele'nin ismine güvenerek siparişimi verdim, bu ismi Türkiye'de temsil etmeyi hak etmeyenler telefona bakmadıkları gibi attığım maile de dönüş yapmıyorlar, hatta telefonu açma zahmetinde bile bulunmuyorlar. Sitenizde 24 -48 saat içinde kargoya verilecektir yazmasına rağmen bugün ürünümü eksik aldım.

Ziyaretçi Yorumları